Charming Studio In A Courtyard In Paris

  • 22 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Charming Studio In A Courtyard In Παρίσι 22 τ.μ. Είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 2 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, 12 λεπτά με τα πόδια από την Πλατεία των Βοσγίων.

Το Charming Studio In A Courtyard In Paris προσφέρει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 400 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Bastille και σχεδόν 2 χλμ. από την Κονσιερζερί. Το διαμέρισμα απέχει μόλις 30 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Το Île de la Cité βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Gare de Lyon RER D είναι σε απόσταση 950 μέτρων μακριά.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Charming Studio In A Courtyard In Παρίσι
Mbm - Bastille Marais
Τιμή μόνο για κινητά

Mbm - Bastille Marais

9.0
Άριστο 1 σχόλιο
76 μ από το κατάλυμα
USD 318 USD 286
ανά νύχτα
Charming Apartment Near Bastille
Τιμή μόνο για κινητά

Charming Apartment Near Bastille

7.7
Καλό 18 σχόλια
89 μ από το κατάλυμα
Charonne Bastille Charming Parisian Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Charonne Bastille Charming Parisian Apartment

332 μ από το κατάλυμα
USD 242 USD 218
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Gare de Lyon
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας7511200588584
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Charming Studio In A Courtyard In Paris;
      Το Charming Studio In A Courtyard In Paris βρίσκεται κοντά σε Coulée verte René-Dumont.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Charming Studio In A Courtyard In Paris;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Charming Studio In A Courtyard In Paris περιλαμβάνουν Musée d'Art et d'Histoire du Judaïsme, Μουσείο Τεχνών και Επιτηδευμάτων καθώς και Église Saint-Étienne-du-Mont de Paris.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Charming Studio In A Courtyard In Paris;
      Η διαμονή στο το Charming Studio In A Courtyard In Paris κοστίζει 145€.
    • Στο το Charming Studio In A Courtyard In Paris προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Charming Studio In A Courtyard In Paris περιλαμβάνουν Brasserie Bofinger και Chez Paul και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 22 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Gare de Lyon
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Charming Studio In A Courtyard In Παρίσι

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο